Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ДИЗАЙН ДОСЛІДЖЕННЯ – Experimental design – Экспериментальный дизайн исследования

Модель дослідження, що вважається найбільш надійною для встановлення результативності політики/ програми/ проекту; для її застосування використовують випадковий відбір до кожної з груп: групи впливу та контрольної групи. Відмінності в показниках між групою впливу та контрольною групою показують ефект від проведення політики/ програми/ проекту. Найбільш повним та надійним варіантом застосування експериментально дизайну є проведення вимірювання для обох груп до та після реалізації політики/ програми/ проекту. За такого підходу фахівець з оцінювання може прослідкувати зміни в обох групах та визначити, які з них були зумовлені зовнішніми факторами (наприклад, політикою держави, впливом інших проектів), а які є наслідком роботи політики/ програми/ проекту.

ЕФЕКТ/ РЕЗУЛЬТАТ – Effect – Эффект

Заплановані чи незаплановані зміни, пов’язані прямо чи опосередковано з реалізацією політики/ програми/ проекту. Зміни, не пов’язані з метою, називають супутніми результатами. Остаточному може передувати проміжний результат.

ЕФЕКТИВНІСТЬ/ ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ – Efficiency – Эффективность/ Экономическая эффективность

Забезпечення реалізації політики/ програми/ проекту з  найменшими витратами. Як правило, мова йде про економічну раціональність використання ресурсів.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.