Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

МЕТА – Рurpose/ Aim/ Goal – Общая цель

Стан в майбутньому, який має бути змінений відносно теперішнього, бажана ситуація, на формування якої направлена  політика/ програма/ проект.

МЕТА-ОЦІНЮВАННЯ – Meta-evaluation – Мета-оценка

Різновид оцінювання, що проводиться з метою перевірки якості вже проведеного оцінювання та роботи фахівців з оцінювання, дотримання стандартів якості при проведенні оцінювання.

Термін також вживається для позначення узагальнюючого аналізу результатів подібних оцінювань.

МЕТОД ВИВЧЕННЯ/ АНАЛІЗУ КОНКРЕТНИХ СИТУАЦІЙ – Case Study – Анализ конкретных ситуаций

Методологічний підхід, що базується на дослідженні результатів оцінювання політик/ програм/ проектів, що здійснювалося раніше. Використовується  для отримання інформації про об’єкт оцінювання і виявлення найбільш ефективних методів (системи методів) для оцінювання  даного об’єкту (див. також БЕНЧМАРКІНГ).

МОНІТОРИНГ – Monitoring – Мониторинг

Збір та аналіз даних за попередньо визначеними кількісними та якісними показниками для визначення стану системи, проекту, процесу, продукту, послуги, програми. Моніторинг дозволяє акумулювати необхідну для оцінювання інформацію та сприяє вчасному виробленню рішень.

МОНІТОРИНГ РЕЗУЛЬТАТІВ – Outcome monitoring – Мониторинг результатов

Збір та аналіз даних за попередньо визначеними кількісними та якісними показниками для визначення результатів проекту чи програми без з’ясування причинно-наслідкового зв’язку появи таких результатів.

МОЖЛИВІСТЬ/ ДОРЕЧНІСТЬ ОЦІНЮВАННЯ – Evaluability – Оцениваемость

Характеристика об’єкту, яка вказує, чи підлягає об’єкт оцінюванню.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.