Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

НАДІЙНІСТЬ – Reliability – Надежность

Характеристика даних, що полягає в їх стійкості (тобто повторюваності за різних умов) та базується на якості інструментарію, процедур збору та аналізу даних. Кількісні дані вважаються надійними, якщо результати відтворюються при повторному застосуванні методології дослідження у подібних умовах. Надійність якісних даних забезпечується за допомогою триангуляції та ряду інших методів.

НАЙКРАЩІ ПРАКТИКИ – Best Practices – Лучшие практики

Досвід використання методів, підходів та інструментів в управлінні та плануванні, що впродовж певного часу засвідчили свою ефективність та успішність для застосування щодо однієї і тієї ж проблеми за подібних обставин.

НАСКРІЗНІ ПИТАННЯ – Cross-cutting Issues – Комплексные вопросы

Питання, які впливають на всі проблемні точки в межах свого контексту. В основному, наскрізні питання охоплюють такі теми, як гендерні питання, навколишнє середовище тощо. Під час оцінювання політики/ програми/ проекту, наскрізні (або горизонтальні) питання визначають відносно впливу, а не продуктів. Наприклад, оцінювання проекту з розвитку підприємництва має включати також інформацію про позитивний або негативний вплив на жінок. При підготовці звіту за результатами оцінювання політики/ програми/ проекту, бажано, щоб наскрізні питання були зведені в окремий документ і додані до звіту.

НЕЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ДИЗАЙН ДОСЛІДЖЕННЯ – Nonexperimental design - Неэкспериментальный дизайн исследования

Модель дослідження, в рамках якої не проводиться порівняння груп, а наслідки роботи політики/ програми/ проекту встановлюються за допомогою інших методів (наприклад, опитування залучених сторін).

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.