Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

РЕЗУЛЬТАТ – Result – Результат

Наслідок діяльності політики/ програми/ проекту (включаючи продукти, кінцеві результати та вплив), запланований або незапланований, позитивний або негативний. За визначенням OECD результати розглядають як сукупність всіх наслідків політики/ програми/ проекту, тоді як існують інші підходи, за якими термін Результат (Result) вживають як синонім до терміну Кінцевий результат (Outcome).

РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ – Effectiveness – Результативность

Ступінь досягнення кінцевих результатів, тобто співвідношення між фактичними і запланованими результатами діяльності. Поняття «результативності» належить до кінцевих, соціально значущих результатів діяльності політики/ програми/ проекту (outcomes). Оцінка результативності передбачає отримання відповіді на питання, чи було досягнуто заплановані цілі і як співвідносяться кінцеві результати політики/ програми/ проекту із запланованими. Результативність показує ступінь досягнення поставлених цілей і завдань. Питання про результативність складається з двох частин. Перша: чи досягнуто мету політики/ програми/ проекту? Друга: чи є досягнення цілей саме результатом реалізації політики/ програми/ проекту?

РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ ЗА ІДЕАЛЬНИХ УМОВ – Efficacy – Результативность при идеальных условиях

Ступінь досягнення очікуваних результатів за ідеальних умов у підконтрольному середовищі.

РЕКОМЕНДАЦІЇ – Recommendations – Рекомендации

Пропозиції, сформульовані на основі встановлених фактів та висновків дослідження та спрямовані на підвищення якості, результативності і ефективності політики/ програми/ проекту.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.